Dallas Cemetery, Dallas, Polk County, Oregon, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 44.9092, Longitude (Lengte): -123.3325 | Klik voor aanwijzingen naar de Dallas Cemetery

Aantekeningen:
Dallas Cemetery
Also known as: IOOF Cemetery
Dallas, Polk County, Oregon, USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Jacob Bezemer, zijn vrouw Aaltje en hun kinderen
Maiken (1856), Klaas, Kornlieja, Tuines (1860), Maiken (1864), Tuines (1865) Anna en Jannetje 
    Anna Bezemer (ovl. 29 mrt 1915)
Jacob Bezemer (ovl. 7 dec 1920)
Jannetje Bezemer (ovl. 20 aug 1904)
Klaas Bezemer
Kornelieja Bezemer
Maiken Bezemer (ovl. 12 sep 1856)
Maiken Bezemer (ovl. 10 jun 1878)
Tuines Bezemer (ovl. 1 feb 1860)
Tuines Bezemer (ovl. 10 sep 1865)