Plainfield Cemetery, Kent County, Michigan, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 43.0767, Longitude (Lengte): -85.59000 | Klik voor aanwijzingen naar de Plainfield Cemetery

Aantekeningen:
Plainfield Cemetery
Also known as: Livingston Cemetery

Corner of Packer Road and Rouge River Drive
Kent County
Michigan USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Maria Dirkzwager 
    Maria Dirkzwager (ovl. 15 jan 1914)
 

Grafsteen Jan Hendrik van Soest 
    Jan Hendrik van Soest (ovl. 6 aug 1961)