Washington Memory Gardens, Homewood, Cook County, Illinois, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 41.56220, Longitude (Lengte): -87.63390 | Klik voor aanwijzingen naar de Washington Memory Gardens

Aantekeningen:
Washington Memory Gardens
Also known as: Hazelwood Cemetery

701 Ridge Rd
Homewood
Cook County
Illinois USA
Postal Code: 60430


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Edward Newton en Grietje Wibalda 
    Aart (Edward Newton) van Nugteren (ovl. 4 okt 1950)
Grietje (Grace) Wibalda (ovl. 11 aug 1965)