East Lawn Palms Cemetery & Mortuary, Tucson, Pima County, Arizona, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 32.25440, Longitude (Lengte): -110.86690 | Klik voor aanwijzingen naar de East Lawn Palms Cemetery & Mortuary

Aantekeningen:
East Lawn Palms Cemetery & Mortuary
Also known as: Grantwood Memorial Park, Tucson Memorial Park East Lawn, Woodlawn Cemetery

5801 E. Grant Rd.
Tucson
Pima County
Arizona USA
Postal Code: 85712
Phone: (520) 886-5561


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Nicolaas Anthonie (Nick) van Nugteren 
    Nicolaas Anthonie van Nugteren (ovl. 1971)