Oakhill Cemetery, Grand Rapids, Kent County, Michigan, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 42.94110, Longitude (Lengte): -85.65170 | Klik voor aanwijzingen naar de Oakhill Cemetery

Aantekeningen:
Also known as: Oak Hill Cemetery, Valley City Cemetery
647 Hall Street, S.E.
Grand Rapids
Kent County
Michigan USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Jacomina Anna Vermaat 
    Jacomina Anna Vermaat (ovl. 1918)
 

Grafsteen Johan Hendrik Elzerman 
    Johan Hendrik Elzerman (ovl. 7 feb 1941)