United Reformed Cemetery, Hills, Rock County, Minnesota, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 43.52941, Longitude (Lengte): -96.35729 | Klik voor aanwijzingen naar de United Reformed Cemetery

Aantekeningen:
United Reformed Cemetery
Also known as: Dutch Reform Church Cemetery
Hills
Rock County
Minnesota, USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Job Verheij en Cornelia Meuzelaar 
    Cornelia Meuzelaar (ovl. 12 feb 1971)
Job Verheij (ovl. 27 apr 1956)