Hillside Cemetery, Roslyn, Montgomery County, Pennsylvania, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 40.12420, Longitude (Lengte): -75.14310 | Klik voor aanwijzingen naar de Hillside Cemetery

Aantekeningen:
Hillside Cemetery
Also known as: Ardsley Burial Park Cemetery

2556 Susquehanna Rd
Roslyn
Montgomery County
Pennsylvania USA
Postal Code: 19001
Phone: (215) 884-0696

GPS Coordinates: Latitude: 40.12420, Longitude: -75.14310


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Willem Hermanus Vermaat 
    Willem Hermanus Vermaat (ovl. 1953)