Coopersville-Polkton Cemetery, Coopersville, Ottawa County, Michigan, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 43.07669, Longitude (Lengte): -85.94116 | Klik voor aanwijzingen naar de Coopersville-Polkton Cemetery

Aantekeningen:
Coopersville-Polkton Cemetery
Also known as: Coopersville Cemetery, Polkton Cemetery

Coopersville
Ottawa County
Michigan, USA
Plot: H


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Jan de Waard en Sara Helena van Sprang 
    Jan de Waard (ovl. 1947)
Sara Helena van Sprang (ovl. 1968)