Riverside Memorial Park, Norfolk, Norfolk City, Virginia, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 36.83390, Longitude (Lengte): -76.26780 | Klik voor aanwijzingen naar de Riverside Memorial Park

Aantekeningen:
Riverside Memorial Park
Also known as: Magnolia Cemetery

1000 East Indian River Road
Norfolk
Norfolk City
Virginia USA
Postal Code: 23523-1766
Phone: 757-441-1967


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Jan van Luijk en Pleuntje Pols 
    Pleuntje Pols (ovl. 22 dec 1967)
Jan van Luijk (ovl. 14 mei 1972)