Pilgrim Home Cemetery, Holland, Ottawa County, Michigan, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 42.78250, Longitude (Lengte): -86.08940 | Klik voor aanwijzingen naar de Pilgrim Home Cemetery

Aantekeningen:
Pilgrim Home Cemetery
Also known as: Holland Township Cemetery
Holland
Ottawa County
Michigan USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Anton Bouman en Ada Lubbers 
    Anton Bouman (ovl. 9 dec 1964)
Ada Lubbers (ovl. sep 1978)
 

Grafsteen Bastian Nicholas Bouman en Alma van den Berge 
    Bastian Nicholas Bouman (ovl. 26 aug 1994)
Alma van den Berge (ovl. 5 feb 1995)
 

Grafsteen Wilma Louise Por 
    Wilma Louise Por (ovl. 4 nov 1984)
 

Grafsteen Hazel Brower 
    Hazel Brower (ovl. 20 aug 1990)
 

Grafsteen Alvin Bouman  
    Alvin Bouman (ovl. 19 aug 1989)
 

Grafsteen Geraldine Bouman 
    Geraldine Bouman (ovl. 15 aug 1938)
 

Grafsteen Adriana Elsje Francijna Bouman 
    Adriana Elsje Francijna Bouman (ovl. 1 nov 1963)
 

Grafsteen Arnold Branderhorst 
    Arnold Branderhorst (ovl. 19 okt 1984)
 

Grafsteen Anna Bouman 
    Anna Bouman (ovl. 14 mrt 1986)
 

Grafsteen Adrianus de Waard en Martina van Blitterswijk 
    Adrianus de Waard (ovl. 6 sep 1907)
Martina van Blitterswijk (ovl. 28 dec 1923)