Friends Cemetery, Le Grand, Marshall County, Iowa, Amerika


Stamboom:  

Latitude (Breedte): 42.00620, Longitude (Lengte): -92.78560 | Klik voor aanwijzingen naar de Friends Cemetery

Aantekeningen:
Friends Cemetery
Also known as: LeGrand Friends Cemetery
Le Grand
Marshall County
Iowa, USA


Grafstenen

 Klikplaatje Beschrijving Status Plaats Naam (Overleden / Begraven)

Grafsteen Alenis van Wijk en Lex Lewis Brush 
    Lex Lewis Brush (ovl. okt 1987)
Alenis van Wijk (ovl. 11 aug 1974)